EVERLAM Haberler

EVERLAM, yakaladığı büyüme ivmesini güçlendirmeye yönelik olarak yönetim ekibinde yaptığı görev değişikliklerini duyurdu.

May 02, 2019 posted in Press Releases

Mechelen, 2 Mayıs 2019 — EVERLAM, yönetim ekibinin yeniden yapılandırıldığını ve Albrech Luick'in yeni CEO olarak ve Marc Slock'un ise İş Geliştirme ve Teknik Servis Müdürü olarak atandığını duyurdu.


PVB ara katmanlari, iç mekan lamine camlama uygulamalarinda iyonomer filmlere cazip bir alternatiftir.

May 02, 2019 posted in Events

Orta Doğu’da gerçekten yaratıcı bir çağdaş mimari görülüyor ve bu çağdaş mimari, çoğunun cephelerinde yapı malzemesi olarak camın kullanıldığı yaratıcı tasarımlara ve karmaşık şekillere sahip olan güzel yüksek teknolojili binalarla dolu olan bu bölge için bir marka haline geldi.


Hafif, havadar ve bir o kadar da sağlam ve güvenli olan İstanbul Havalimanı, EVERLAM™ PVB ara katmanı kullanılarak lamine camdan yapılmıştır.

May 02, 2019 posted in Case Studies

Eski İstanbul Atatürk Havalimanı'nın yerini alan ve bu yıl kısa bir süre önce açılan yeni İstanbul Havalimanı, havalimanının içine adım atan herkes üzerinde unutulmaz bir etki yaratan etkileyici bir mimari yapı olarak göze çarpmaktadır.

Terminalin yüksek tonozlu tavanları, sütunları ve açık bir alan ve ferahlık hissi yaratan doğal ışığıyla göze çarpan modern tasarımı, İstanbul'un ruhunu, Bizans ve Osmanlı köklerini ve Avrupa ile Asya arasında köprü olma özelliğini de yansıtıyor. 2027 yılında tamamlanacak olan havalimanı yılda 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanı olacak.

EVERLAM, projenin birinci aşaması için PVB ara katmanının tek tedarikçisi olarak seçilmiştir. Terminalin geniş cephesi ve çok sayıda merdiven korkuluğu ve beş adet iskele binasına sahip olan lamine güvenlik camında kullanılmak üzere 500.000 m2 EVERLAM™ CLEAR 1,52 mm teslimatı yaptık.

Bu cam paneller oldukça etkileyicidir ve insanların havalimanında yürürken hissettiği ferahlık ve hayranlık duygusunda da bu cam panellerin büyük bir payı vardır.

Havalimanı videosunu izleyin.


Foto
ğraflar ve video IGA mültimedya merkezinden alınmıştır.


EVERLAM ,Vidanta Cruises için vetro italia ile birlikte lüks denizcilik sektörüne giriyor

May 02, 2019 posted in Case Studies

Meksikalı grup Vidanta Cruises, beş yolcu gemisinin yenilenmesinden oluşan, İtalya'daki Napoli ve Cenova limanlarında gerçekleştirilecek büyük bir proje başlattı. İşin bir kısmı, gemilerin cam korkuluklarının değiştirilmesini kapsıyor. EVERLAM, bu projede lamine cam içine yerleştirilen PVB filmini tedarik etmek için Vetro Italia tarafından güvenilir bir ortak olarak seçilmiş olmaktan dolayı gururludur.


1989-2019: EVERLAM fabrikası 30. yılını kutluyor

May 02, 2019 posted in Events

EVERLAM'ın Hamm Uentrop'ta (Almanya) bulunan PVB levha ekstrüzyon tesisi, bu yıl PVB filmi üretiminin 30. yılını kutladı.

Stay connected!

Bleiben Sie auf dem Laufenden!

Restez connectés !

Restiamo in contatto!

Fique conectado!

¡No desconecte!

Haberdar olun!

Recent Posts